Pierwsze przecieki o Moto G4 Plus

Jak wiemy, Lenovo przejęło firmę Motorola, ale telefony wciąż są sygnowane logiem i nazwą Moto. Takie zmiany są jednak niczym, w porównaniu zmian w dizajnie, który określić ma nową Moto G4 i G4 Plus.Największą zmianą pośród smartfonów Moto jest dziwny przycisk „Home”. Zdjęcia opisują wszystko najlepiej. Wcześniej niewystępujący w serii Moto G klawisz, nagle pojawił się wraz z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych. Przycisk ma mieć metalową obwódkę.

evleaks

Pod tym zdjęciem pojawił się też komentarz rzekomo potwierdzający ten przeciek.

Capture

Niestety zdjęcie, które pojawiło się na kanale Evana Blassa, znanego jako @evleaks prawie nic nie ujawnia. Na szczęście kilka godzin później na francuskiej stronie nowhereelse wypłynęły dwa zdjęcia, które pokazują trochę więcej szczegółów, ale wciąż niedużo.

 

motorola-moto-g4-2016-01Na profilu @rquant , czyli trochę mało znanym, zobaczyliśmy dodatkowo tweeta, który ujawnił jeszcze odrobinę informacji. Nowa Moto G4 ma mieć 5,5-calowy ekran, aparat o rozdzielczości 13 MP i pamięć 16 GB. Model ma się ukazać w maju w kolorze czarnym i białym, a kosztować ma 240 Euro.

Nie wiadomo na ile powyższe informacje są pewne, ale zapowiada się interesująco, choć cena niektórych zaskoczyła. Nikt więcej żadnych informacji nie udostępnił, ale jak tylko się pojawią, postaramy się dostarczyć je Wam jak najszybciej.

Źródło: @evleaksnowhereelse